Než došlo na ano
Jsme spolu čtyři roky a rok a půl z toho jsme strávili na cestě. Nový Zéland, Austrálie, jihovýchodní Asie. Spali jsme v autech, batozích, kempech i ve městech, kde jsme nikoho neznali. A vždycky jsme se měli pořád stejně rádi.
Zasnoubili jsme se na kraji kráteru sopky Bromo na Jávě. Vítr, popel pod nohama, dlouhé ticho. Pak ano. Pak slza. Pak ráno čaj na rezavé verandě a pocit, že už jsme dávno spolu, jen jsme tomu konečně dali jméno.
To bylo před rokem a kus. Že nám pak trvalo začít plánovat, nezapřeme — když to jde okolnostem natruc, dokážeme přejet půlku planety, ale objednat sál nás položí. Konečně to ale bereme do ruky a zveme vás na svatbu malou, venkovní, jen pro nejbližší.